Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nabídka ošacení

Občanské sdružení Bezpečný Šumperk získalo díky laskavosti Českého červeného kříže v Šumperku bezplatně ošacení, které má k dispozici Městská policie Šumperk. Toto ošacení bude nabídnuto v těchto mrazivých dnech potřebným osobám, zejména těm, kteří jsou bez přístřeší. Jedná se o bundy, svetry a přikrývky. Hlídky MP Šumperk budou tyto osoby kontaktovat s touto nabídkou. Dále je možno se kdykoliv dostavit na MP Šumperk, Jesenická 31 nebo nás kontaktovat na telefonním čísle 583 213 000, resp. 156.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 3.2.2012 8:53:10 | přečteno 1511x | hrachovina
load