Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město Šumperk vydalo nový film o Šumperku

DVD film o Šumperku

DVD s filmem je za 100 Kč k dostání na informacích v budově radnice a v Regionálním a městském informačním cestu v šumperském muzeu. Během turistické sezóny bude k dispozici i u průvodců v suterénu radnice.

Šumperská společnost VISTAFILM pod taktovkou režiséra Lubomíra Havsy vytvořila netradiční filmový pohled na město Šumperk. Ve filmu divák shlédne nejen záběry na kulturní a společenské akce ve městě a architektonické památky města, ale také hrané záběry přibližující důležité historické události. Scénář zpracovaný Petrem Konupčíkem zajímavým způsobem doplňuje hlas komentátora Alfreda Strejčka. Film není jen „obyčejným“ propagačním materiálem, dýchá z něj neopakovatelná atmosféra města Šumperka. Více informací k filmu naleznete v Šumperském zpravodaji č. 4 - ke stažení zde.

Vytvořeno 3.3.2010 9:08:50 | přečteno 2882x | jahnova
load