Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město Šumperk vychází vstříc pořadatelům kulturních akcí

Na základě doporučení Rady města Šumperka schválilo zastupitelstvo zrušení obecně závazné vyhlášky o místním poplatku ze vstupného (8/2003) s účinností od 1. 1. 2011.

Důvodem pro zrušení bylo obcházení poplatku některými pořadateli vydáváním couvertu. Rovněž byla zrušena ohlašovací povinnost pořádaných kulturních akcí na území města Šumperka. Poctiví pořadatelé tak byli zatíženi dalším poplatkem kromě OSA a Intergramu. Zrušení poplatku tak napomůže ke zlepšení finanční bilance pořadatelů a může jim pomoci v dalším pořádání akcí.

MgA. Kamil Navrátil, tiskový mluvčí

Vytvořeno 23.12.2010 11:51:50 | přečteno 1913x | navratil
load