Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město Šumperk má novou propagační tiskovinu

Město Šumperk vydalo novou propagační tiskovinu s názvem „Šumperská mozaika“. Šumperská historie, památky, kulturní instituce, informace o partnerských městech, sportoviště, parky a další střípky tvoří společně s krásnými fotografiemi Šumperskou mozaiku.

Šumperská mozaika vyšla v nákladu 4.000 ks - v české, anglické, polské a německé jazykové mutaci. Od 1. prosince si ji můžete zakoupit za 40,- Kč v Regionálním a městském informačním centru a na informacích úřadoven Městského úřadu - nám. Míru 1, Jesenická 31.

Ing. Andrea Jahnová
tisková mluvčí

Šumperská mozaika, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 12.12.2007 15:04:12 | přečteno 1905x | hrachovina
load