Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město se věnuje prevenci kriminality

Koncepce prevence kriminality města Šumperka na léta 2009 až 2011 vychází z aktuální situace vývoje a druhu kriminality a kriminálně rizikových jevů ve městě, potřeb občanů zjištěných na základě provedeného sociologického výzkumu, který analyzoval pocit bezpečí občanů ve městě.

Koncepci prevence kriminality města Šumperka na léta 2009 až 2011 schválilo Zastupitelstvo města Šumperka na svém zasedání dne 11.09.2008.

Základním úkolem strategie je navrhnout taková opatření a cíle, která povedou k zachování pozitivního trendu ve vývoji počtu spáchaných trestných činů na území města a omezení příležitosti k páchání trestné činnosti.

V oblasti sociální prevence chceme předcházet společensky nežádoucím jevům v rodinách, ve škole a ve společnosti. Zaměříme se na zmírnění dopadu sociálně patologických jevů na jedince a společnost, zesílení pozitivního působení společnosti na jedince, dále potom na rozvoj schopností a dovedností jednotlivce a jeho další začlenění do společnosti.

ikona souboruKoncepce prevence kriminality města Šumperka na léta 2009 až 2011

Vytvořeno 6.10.2008 11:54:49 | přečteno 2128x | jahnova
load