Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město bude rozdělovat dotace na výkonnostní sport

Zastupitelstvo města Šumperka schválilo časový harmonogram k poskytování dotací z rozpočtu města Šumperka pro rok 2009 na činnost organizací působících v soutěžích výkonnostního sportu seniorů a juniorů z položky výkonnostní sport.

Po schválení přidělení grantů a dotací z rozpočtu města Šumperk pro rok 2009 Zastupitelstvo města Šumperka na svém zasedání dne 12.03.2009 schválilo také časový harmonogram k poskytování dotací z rozpočtu města Šumperka pro rok 2009na činnost organizací působících v soutěžích výkonnostního sportu seniorů a juniorů z položky výkonnostní sport.

Dotací se rozumí finanční příspěvek, který je poskytnut z rozpočtu města Šumperka z položky „Výkonnostní sport“, na podporu činnosti organizací působících v oblasti výkonnostního sportu na neinvestiční náklady spojené s účastí v soutěžích seniorů - dospělých (dále jen seniorů) a juniorů.

Důležité termíny:

  • 23. 03. 2009 - zveřejnění podmínek na internetových stránkách města (včetně formulářů žádostí); zveřejnění v Šumperském zpravodaji dne 11.03.2009
  • 01. 04. 2009 - od 8:00 hod. zahájení podávání žádostí
  • 30. 04. 2009 - do 15:00 hod. ukončení přijímání žádostí
  • 04. 05. 2009 - od 15:00 hod. zasedání komise pro přidělování grantů a dotací
  • do 14. 05. 2009 - předložení návrhů komise pro přidělování grantů a dotací na rozdělení finančních prostředků vyčleněných na výkonnostní sport jednotlivým žadatelům do RM ke schválení a k doporučení pro rozhodnutí ZM
  • do 18. 06. 2009 - předložení návrhů na rozdělení finančních prostředků vyčleněných na výkonnostní sport jednotlivým žadatelům do ZM ke schválení

Podmínky pro poskytování dotací na činnost organizací působících v soutěžích výkonnostního sportu společně s žádostí jsou vyvěšeny na webových stránkách města Šumperka zde.

ikona souboruOrganizační pokyny
ikona souboruPodmínky pro poskytování dotací na činnost organizací působících v soutěžích výkonnostního sportu
ikona souboruŽádost o dotaci města Šumperka 2009 na výkonnostní sport dospělých a juniorů

23.03.2009
Ing. Andrea Jahnová, tisková mluvčí

Vytvořeno 23.3.2009 17:01:34 | přečteno 2081x | jahnova
load