Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Koncert CIVILNÍ OBRANY

Dubnové vydání Magazínu civilní ochrany se vyhřívá na jarním slunci. Je v něm zpráva o koncertu CIVILNÍ OBRANY 27. dubna a to ve všech vývěskách civilní ochrany.  Strany 1 – 2 jsou u prodejny Hruška na náměstí Republiky, strany 3 – 4 na ul. Husitská, strany 5 – 6 na ul. Uničovská u prodejny Hruška, strany 7 – 8 ve výloze čistírny u hlavní pošty, strany 9 – 10 na ul. Bludovská.

Dále je v Magazínu odpověď na březnovou otázku do Hry civilní ochrany. Ta zněla – jaký je jiný název pro stabilizovanou polohu ? Správná úplná odpověď: „Zotavovací poloha. Odpověď byla zjištěna ve vývěsce civilní ochrany na ulici Bludovská“. Stručné doplnění:  Stabilizovaná – zotavovací poloha je poloha postižené osoby, po poskytnutí zdravotnické první pomoci, do doby převzetí postižené osoby do odborné zdravotnické péče. Je to poloha na boku, při které je snížené riziko zástavy dechu. Postiženou osobu je nutno sledovat.

Ing. Jiří Skrbek, Město Šumperk, bezpečnostní rada,  očekává odpověď na otázku vyhlášenou na duben:

Kde se může přihlásit zájemce o činnost dobrovolníka civilní ochrany ?

Vytvořeno 12.4.2012 10:23:41 | přečteno 2113x | hrachovina
load