Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Každý má příležitost - prezentace o podnikání

V pátek 14.03.2008 se od 16:30 hodin v Divadle Šumperk koná prezentace o podnikání. V rámci programu budou podány informace o podnikání, legislativě a financování, na dotazy návštěvníků odpoví zástupci regionu a odborníci na danou problematiku. Při této příležitosti vystoupí i Yvone Přenosilová a Jana Chládková.

Více informací se dozvíte na webových stránkách www.kazdymaprilezitost.cz a na přiložených letáčcích.

obrázek0002

obrázek0003

Vytvořeno 11.3.2008 13:04:19 | přečteno 1979x | hrachovina
load