Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informační DVD Úřadu vládního koordinátora pro komunikaci programu protiraketové obrany

DVD - Proti raketám

Úřad vládního koordinátora pro komunikaci programu protiraketové obrany ve spolupráci s PR agenturou AMI Communications vytvořili informační DVD.

Z DVD se občané dozví informace související s případným umístěním radarové stanice systému protiraketové obrany na území ČR. O fungování celého systému a jeho jednotlivých komponentech hovoří bývalý náčelník generálního štábu generál Jiří Šedivý. Vliv radiolokátoru EBR na životní prostředí a zdraví obyvatel žijících v jeho blízkosti je podrobně vysvětlen MUDr. Peterem Bednarčíkem z Fakulty vojenského zdravotnictví University obrany. Nechybí ani názory vrcholných českých politiků, amerického velvyslance v ČR Richarda W. Grabera a předních osobností českého kulturního a společenského života.

Informační brožuru dostanou až do schránky všichni zájemci, kteří o ní buď písemně požádají na adresu:

  • Úřad vlády ČR, Nábřeží Edvarda Beneše 4, 118 01 Praha 1;
  • nebo pošlou SMS ve tvaru: jméno, ulice, PSČ, město, Brožura (nebo DVD) na číslo 720 00 23 45
  • nebo emailem na info@protiraketam.cz.

Veškeré dostupné informace mohou zájemci nalézt také na www.protiraketam.cz

Ing. Pavel Kouřil
vedoucí oddělení informatiky


Vytvořeno 27.2.2008 10:22:42 | přečteno 2187x | kouril
load