Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace Městské policie Šumperk k používání pyrotechnických výrobků

S blížícím se koncem roku bych chtěl připomenout všem občanům obecně závaznou vyhlášku č. 8/2007, vydanou zastupitelstvem města, která zakazuje používání pyrotechnických výrobků v Šumperku. Jedinou lokalitou, kde je tyto výrobky možno celoročně používat, je prostor při ul. Bratrušovské v blízkosti poldru. Dále se zákaz používání pyrotechnických výrobků nevztahuje na dny 1.1. a 31.12. příslušného roku.

Výjimky z této vyhlášky může v odůvodněných případech udělit rada města.

Strážníci Městské policie Šumperk v rámci svých úkolů při zabezpečování veřejného pořádku budou dohlížet na dodržování této vyhlášky a řešit podle platných právních předpisů ty, kteří ji nebudou dodržovat.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 20.11.2009 9:31:19 | přečteno 1789x | hrachovina
load