Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hlasujte pro projekty zrealizované v Šumperku a získejte hodnotné ceny

Podívejte se na to, co Evropská unie prostřednictvím Regionálního operačního programu (ROP) Střední Morava v regionu pomohla vybudovat a blíže se podívejte na projekty, které již dnes ve svém okolí znáte a sami využíváte. Nebo si třeba jen vyberte tip na zajímavý výlet. Podpořte svým hlasem projekty, které jsou zajímavé, nebo jejich realizaci považujete za přínos pro okolí. V anketě najdete projekty Revitalizace ulice Jiřího z Poděbrad v Šumperku, Zavedení 21. století na ZŠ Vrchlického a další. Do ankety o hodnotné ceny se můžete zaregistrovat na www.mujprojekt.eu.

Vytvořeno 2.11.2011 7:48:13 | přečteno 1662x | navratil
load