Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hella relly 2008

Dne 10.5.2008 se bude konat automobilní orientační soutěž pod názvem "Hella relly 2008".

Autoclub Postřelmov pořádá pod záštitou firmy Hella s.r.o. Mohelnice automobilní orientační soutěž pod názvem "Hella relly 2008". Soutěž se jede v kategoriích o Moravský pohár-posádky se mohou zůčastnit z celé ČR, Schel-cap-posádky jen z Moravy a Hella cap-posádky zaměstanců firmy Hella. Zahájení a start soutěže bude dne 10.5.2008 v Zábřehu u Motelu v 9 hod. a cíl soutěže je opět zde v době do 16 hod. Celá soutěž se jede za normálního silničního provozu, bez jakýchkoliv výjimek. Vozidla budou v době soutěže označena startovními čísly zpravidla na oknech zadních dveří vozidla. V průběhu soutěže se dokonce měří na určených místech rychlost vozidla, za překročení se udělují trestné body. Smysl soutěže neni závod o nejrychlejšího, ale důležité je projetí trati tak, jak ji její autor vymyslel. Největší důraz je kladen právě na orientaci posádek. S ohledem na skutečnost, že soutěž je vedena i přes Šumperk, rádi bychom dali tuto skutečnst na vědomí občanům. Trasa soutěže bývá vedena ulicemi nebo cestami, které nejsou motoristy moc frekventované. Cílem soutěže je vymyslet obtížnou, ne jednoduchou trasu, která by vedla nejen po hlavních silnicích. O to je pak soutěž zajímavější.

Jan Kubíček,
místostarosta obce Postřelmov, ředitel soutěže

.

Vytvořeno 24.4.2008 8:51:05 | přečteno 2588x | jahnova
load