Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Film o Šumperku

logo TOUR REGION FILM

Film o Šumperku se porotě festivalu TOUR REGION FILM líbil.

V říjnu letošního roku se v lázeňském městě Karlovy Vary konal 17. ročník národního filmového festivalu turistických filmů TOUR REGION FILM spolu s 43. ročníkem mezinárodního filmového festivalu turistických filmů TOURFILM. Město Šumperk do soutěže TOUR REGION FILM přihlásilo i svůj film "Šumperk" a z celkových 140 přihlášených titulů skončil dle sdělení organizátorů festivalu mezi nejlepšími patnácti.

DVD s filmem, který mapuje historii a současnost Šumperka, si lze zakoupit na informacích v budově radnice, v RMIC a ve vybraných knihkupectvích.

Bohuslav Vondruška, DiS.,
oddělení kultury a vnějších vztahů

Vytvořeno 11.11.2010 15:58:33 | přečteno 3072x | jahnova
load