Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dotace na výkonnostní sport - druhá výzva

Zastupitelstvo města Šumperka vyhlašuje druhou výzvu k podávání žádostí o poskytnutí dotace z rozpočtu města Šumperka pro rok 2009 na činnost organizací působících v soutěžích výkonnostního sportu seniorů a juniorů.

Dotací se rozumí finanční příspěvek, který je poskytnut z rozpočtu města Šumperka z položky „Výkonnostní sport“, na podporu činnosti organizací působících v oblasti výkonnostního sportu na neinvestiční náklady spojené s účastí v soutěžích seniorů - dospělých (dále jen seniorů) a juniorů.

V průběhu prvního kola byla dle kompetencí (finanční částky nad 50 tis. Kč - kompetence Zastupitelstva města Šumperka (dále jen ZM), finanční částky do 50 tis. Kč - kompetence Rady města Šumperka (dále jen RM)) rozdělena finanční částka ve výši 703 tis. Kč - ikona souboruPřidělené dotace pro rok 2009.

Zastupitelstvo města Šumperka nyní vyhlašuje druhou výzvu k podávání žádostí o poskytnutí dotace z rozpočtu města Šumperka pro rok 2009 na činnost organizací působících v soutěžích výkonnostního sportu seniorů a juniorů. Finanční částka k rozdělení pro druhou výzvu je ve výši 297 tisíc Kč.

Důležité termíny:

  • pondělí 20.07.2009, 17:00 hod. - uzávěrka přijímaní žádostí
  • středa 22.07.2009 - zasedání komise pro přidělování grantů a dotací, posouzení žádostí
  • čtvrtek 6.08.2009 - projednání předložených návrhů v ZM, případně RM

Podmínky pro poskytování dotací na činnost organizací působících v soutěžích výkonnostního sportu společně s žádostí jsou vyvěšeny na webových stránkách města Šumperka zde.

23.06.2009
Ing. Andrea Jahnová,
tisková mluvčí

ikona souboruPodmínky pro poskytování dotací na činnost organizací působících v soutěžích výkonnostního sportu

ikona souboruŽádost o dotaci města Šumperka 2009 na výkonnostní sport dospělých a juniorů

Vytvořeno 22.6.2009 14:32:12 | přečteno 2190x | jahnova
load