Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dopravní průzkum ve vozech ČD

V rámci studie „Provedení přepravního průzkumu - sčítání cestujících, kteří přestupují na MHD Olomouc z železniční tratě 275 a 290 a prognóza předpokládaného využití jízdenek IDSOK “ bude proveden v úseku tratě 290 Uničov - ; Olomouc DOPRAVNÍ PRŮZKUM VE VOZECH ČD.

Vážení občané,

v rámci studie „Provedení přepravního průzkumu - sčítání cestujících, kteří přestupují na MHD Olomouc z železniční tratě 275 a 290 a prognóza předpokládaného využití jízdenek IDSOK" bude proveden v úseku tratě 290 Uničov - Olomouc DOPRAVNÍ PRŮZKUM VE VOZECH ČD.

Cílem průzkumu je zmapování používání jednotlivých druhů jízdních dokladů cestujícími a zjištění přestupu na MHD v Olomouci. Tento průzkum je podkladem pro začlenění tratě 290 do Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje.

Dopravní průzkum bude probíhat 15.10.2008 ve vozech ČD, realizován bude studenty středních škol.

Tímto Vás žádáme o předložení Vaší jízdenky a spolupráci se studenty.

Děkujeme za Vaši spolupráci a omlouváme se za případné komplikace.

Organizátor průzkumu, UDIMO spol. s r. o. (608316309, p.Havlíčková)
Zadavatel studie, OLOMOUCKÝ KRAJ.

Vytvořeno 19.9.2008 8:19:50 | přečteno 2291x | jahnova
load