Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Deň polície, armádnych a záchranných zložiek

Dne 21. května 2010 se v Prievidzi, partnerském městě města Šumperka, koná Deň polície, armádnych a záchranných zložiek.

U příležitosti Mezinárodního dne dětí se v pátek 21. května 2010 na prievidzském letišti koná „Deň polície, armádnych a záchranných zložiek“. Více informací k již VII. ročníku této akce naleznete na webových stránkách zde.

Vytvořeno 3.3.2010 9:02:39 | přečteno 2245x | jahnova
load