Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dar prof. Viktora Dostala

Vídeňský univerzitní profesor a šumperský rodák Univ. Prof. Dr. Viktor Dostal daroval finanční částku v celkové výši 50.000,- Kč.

Částku ve výši 30.000,- Kč daroval pan Dostal paní Miroslavě Spurné. Finanční částku 20.000,- Kč získala společnost Alergologie a imunologie s.r.o., jednající MUDr. Pavlem Brožem. Pan Dostal s manželkou při návštěvě Šumperka přijal pozvání starosty města ke společnému přátelskému setkání s obdarovanými.

Prof. Dostal, obrázek se otevře v novém okněProf. Dostal, obrázek se otevře v novém okněProf. Dostal, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 14.7.2008 15:13:10 | přečteno 2039x | jahnova
load