Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

CzechInvest vyhlašuje soutěž Podnikatelská nemovitost roku 2010

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a Sdružením pro zahraniční investice AFI vyhlašují 11. ročník soutěže Podnikatelská nemovitost roku 2010.

Nominace probíhají v kategoriích Podnikatelská nemovitost roku – Zóna roku, High-tech nemovitost roku, Brownfield roku,  a ve zvláštní kategorii Manažer podnikatelské nemovitosti. Návrhy mohou být zasílány do 15. září 2011 na adresu lucie.tomandlova@czechinvest.org nebo katerina.kodesova@czechinvest.org nebo písemně na adresu: CzechInvest, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2.

Více informací o soutěži je k dispozici na webových stránkách agentury CzechInvest zde.

Vytvořeno 22.8.2011 16:57:41 | přečteno 2719x | hrachovina
load