Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Cyklokomunikace Desná

Rada města Šumperka schválila zpracovatele projektové dokumentace akce „Cyklokomunikace Desná“.

Město Šumperk vypsalo výběrové řízení na zpracovatele projektové dokumentace „Cyklokomunikace Desná“ společně s obcí Dolní Studénky. Předmětem plnění zakázky je zhotovení projektové dokumentace v rozsahu pro vydání územního rozhodnutí a projektu pro provádění stavby (který bude zároveň sloužit pro vydání stavebních povolení) na akci „Cyklokomunikace Desná (základní trasa v úseku od bodu č.35a v k.ú Šumperk po bod 40 v k.ú. Dolní Studénky , vč. variantního řešení úseku 35-36-37-38 dle vyhledávací studie)“, včetně zpracování a doložení veškerých podkladů a průzkumů pro zajištění pravomocného územního rozhodnutí, stavebního povolení a všech potřebných správních rozhodnutí.

Vyhledávací studie zpracovaná firmou Dopravní projektování spol. s r.o., Olomouc je přístupna na adrese http://proxy.musumperk.cz/RUI-studie/

Předpokládané termíny:
Termín odevzdání propočtu nákladů stavby vč. technické zprávy pro podání žádosti o dotaci: 28.02.2009. Termín odevzdání projektové dokumentace (PD) pro územní rozhodnutí vč. dokladové části: 30.04.2009. Termíny odevzdání PD pro realizaci stavby vč. dokladové části: 31.08.2009.

Byly podány tři nabídky, na základě doporučení hodnotící komise Rada města Šumperka schválila zhotovitelem projektové dokumentace firmu Cekr CZ s.r.o., Mazalova 57/2, Šumperk.

Více informací - Ing. Irena Bittnerová, vedoucí odboru strategického rozvoje, územního plánování a investic.

Ing. Andrea Jahnová tisková mluvčí

Vytvořeno 12.12.2008 10:29:06 | přečteno 1938x | jahnova
load