Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Cestovní ruch má v Šumperku zelenou

rozhledy

Ekonomický význam cestovního ruchu je neoddiskutovatelný. Nejen na tuto skutečnost reagovala komise cestovního ruchu, ale také na potřebu jasného definování silných a slabých stránek cestovního ruchu v Šumperku.

Komise cestovního ruchu v těsné spolupráci se Sdružením cestovního ruchu Jeseníky zpracovala strategický dokument pro oblast rozvoje turistiky, který obsahuje analýzu stávajícího stavu, SWOT analýzu a výsledky dotazníkových šetření. Praktickým výstupem je akční plán v podobě seznamu nápadů a projektových záměrů. V případě jakýchkoliv připomínek, poznámek či komentářů nás neváhejte kontaktovat na e-mail kamil.navratil@sumperk.cz nebo telefonicky na 583 388 606, nejpozději do 15.11.2011.

ikona souboruAnalýza cestovního ruchu

ikona souboruAtraktivity cestovního ruchu

ikona souboruDotazníky image

ikona souboruDotazníky turisté

ikona souboruSWOT analýza

Vytvořeno 7.10.2011 12:57:59 | přečteno 3196x | navratil
load