Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Anketa - „Rozvoj infrastruktury pro volnočasové aktivity v Šumperku- I.etapa“

Vážení občané, srdečně Vás zdravím a obracím se na Vás s prosbou o spolupráci.

Město Šumperk připravuje projekt modernizace hřišť v areálu komunitního centra (Komín) a u ZŠ Šumavská. Bude se jednat o komplexní modernizaci obou hřišť včetně umělých povrchů, instalaci herních prvků a mobiliáře. Město Šumperk se bude ucházet o dotaci na spolufinancování této akce ze strukturálních fondů EU. V souvislosti s přípravou žádosti si Vás, jako potenciální uživatele obou hřišť, dovoluji požádat o vyplnění níže uvedené anonymní ankety. Děkuji Vám.

Ing. Petr Suchomel, místostarosta

ZDE MŮŽETE HLASOVAT -> ANKETA - „Rozvoj infrastruktury pro volnočasové aktivity v Šumperku- I.etapa“

galerie

Komunitní centrum

Komunitní centrum

 
Šumperk 6 ZŠ hřiště

Šumperk 6 ZŠ hřiště

 
Vánoční trhy na Točáku, autor: Bob Vondruška

Vánoční trhy na Točáku

 
 
Vytvořeno 30.5.2008 14:17:11 | přečteno 2621x | kouril
load