Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Adresář poskytovatelů sociálních služeb a služeb souvisejících - Šumpersko 2009

KP

Město Šumperk vydává již druhou aktualizaci Adresáře poskytovatelů sociálních služeb a služeb souvisejících - Šumpersko 2009.

2009 10 22 adresář, obrázek se otevře v novém okněAktualizovaný Adresář naplňuje opatření č. 2. 2.: Zajistit informovanost občanů města o sociálních službách, Komunitního plánu sociálních služeb ve městě Šumperk na období let 2007 - 2015.

Cílem Adresáře je vytvořit přehledný souhrn základních informací o organizacích působících v sociálních a doplňujících službách poskytovaných na celém správním území Obecního úřadu obce s rozšířenou působností Šumperk. Adresář je určen všem, kteří hledají pomoc, ocitli se v tíživé sociální situaci, nebo jsou ohroženi sociálním vyloučením. Ve snazší orientaci v nabídce poskytovaných služeb může posloužit i nejširší veřejnosti.

Adresář si můžete vyzvednout na odboru sociálních věcí Městského úřadu Šumperk, Launtnerova 1, Šumperk. V elektronické podobě je k dispozici na webových stránkách komunitního plánování sociálních služeb města Šumperka.

Vytvořeno 22.10.2009 10:01:23 | přečteno 3542x | jahnova
load