Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality > Programy a projekty prevence kriminality města Šumperka
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Projekty roku 2007

Projekt sociální prevence:
 1. Systém včasné intervence investiční část (Město Šumperk)
 2. Systém včasné intervence neinvestiční část (Město Šumperk)
  Systém včasné intervence (SVI) představuje systémové propojení mezi subjekty, které řeší problematiku ohrožené, rizikové a delikventní mládeže. Slouží k rychlému a efektivnímu předávání informací prostřednictvím elektronických médií.
  Základním cílem SVI je rychlá a účinná pomoc klientovi (dítěti, rodině), a to pomocí systémové, účinné a koordinované spolupráce institucí účastných na péči o ohrožené, rizikové nebo delikventní děti a také se zaměřením na protiprávní jednání vůči dětem.
Informace pro občany:
 1. Výchova rizikové mládeže (Město Šumperk)
  Cílem tohoto projektu bylo podpořit a zkvalitnit dlouhodobý komplexní primárně preventivní program města Šumperka, s působností na území celého šumperska, který je zaměřen zejména na děti, mládež a další aktivity, směřující k působení na rizikové skupiny mládeže, jak ve školách, tak na rizikové skupiny mládeže romské komunity a rodiny pod úrovní životního minima.
  Cílem projektu bylo provádění besed a přednášek.
 2. Bezpečné nakupování (Město Šumperk)
  Tento projekt se zabýval majetkovou trestnou činností týkající se krádeží věcí ze zaparkovaných vozidel na parkovištích supermarketů a dalších, analýzou vybraných místech - ulicích a parkovištích v Šumperku.
Vytvořeno 4.12.2008 10:48:38 | přečteno 3298x | hrachovina
load