Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality > Programy a projekty prevence kriminality města Šumperka
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Projekty roku 2004

Projekty sociální prevence

 1. Nízkoprahový klub pro problémové děti a mládež ARTEEN vybavení (PONTIS Šumperk o.p.s)
  Cílem projektu bylo vybavení a zařízení nízkoprahového klubu pro problémové děti a mládež základním nábytkem, terapeutickými potřebami, hrami, hudebními nástroji, audio a videotechnikou.

 2. Dlouhodobý a krátkodobé pobyty pro rizikovou a delikventní mládež (Městský úřad Šumperk, odbor soc. věcí)
  Celkem bylo uskutečněno pět krátkodobých pobytů v průběhu roku a jeden dlouhodobý pobyt o prázdninách. Cílem projektu bylo napomoci rozšíření prevence společensky nežádoucích jevů mezi mládeži.

 3. Letní tábor dětí ze Savore (Občanské sdružení Savore)
  Letní tábor dětí byl zaměřen na kvalitní trávení volného času romských dětí.

Projekty situační prevence:
 1. Mobilní kamerový systém (Policie ČR Okresní ředitelství Šumperk)
  Jednalo se o mobilní kameru nainstalovanou do osobního motorového vozidla, určenou ke sledování rizikových míst, která nejsou pokryta stacionárními kamerami a kde dochází k trestné a přestupkové činnosti.
Informace pro občany:
 1. Preventivně informační servis pro občany (Městská policie Šumperk)
  Jednalo se o informační leták skládačku, poskytující informaci o úkolech městské policie, oprávněních strážníků; dále pokyny, jak se chovat v rizikových situacích. Tyto letáky byly distribuovány v průběhu roku 2005 do poštovních schránek obyvatel města. Dále byly zhotoveny samolepky s informacemi pro seniory.
Vytvořeno 4.12.2008 10:48:46 | přečteno 3271x | hrachovina
load