Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality > KPP – Komplexní preventivní program
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

KPPŠ 2015/2016

„Komplexní preventivní program Šumperk“ (dále jen KPPŠ) pro šk. rok 2015/2016 je preventivní program zaměřený na žáky 5. až 9. ročníků základních škol a odpovídajících ročníků víceletého gymnázia, jehož cílem je předcházení rizikovému chování v třídních kolektivech.

Program se skládá ze dvou ikona souborubloků:

 1. ZÁKLADNÍ VZDĚLÁVACÍ BLOK
  Podmínkou odebrání besed je vyplnění a odeslání závazné přihlášky a dodržování podmínek realizace programu. Přihlášené školy odeberou všech 8 interaktivních přednášek zařazených do tohoto bloku
  Termíny realizace přednášek je nutné domlouvat v souladu s časovým rozvrhem realizace jednotlivých přednášek s dostatečným časovým předstihem. Vzhledem k pracovní vytíženosti lektorů, doporučujeme kontaktovat přednášející nejprve e-mailem.
  - ikona souboruZákladní vzdělávací blok 
  - ikona souboruPodmínky realizace Programu KPPŠ 2015/2016 - Základní vzdělávací blok
  - ikona souboruPřihláška do KPPŠ 2015/2016
  - ikona souboruKontakty na lektory

  - ikona souboruRozvrh KPPŠ 2015/2016

  ikona souboruVyhodnocení Komplexního preventivního programu Šumperk 2015/2016.


 2. ROZŠIŘUJÍCÍ NABÍDKA
  Besedy zařazené do rozšiřující nabídky, která je nad rámec základního vzdělávacího bloku, realizuje škola dle svého uvážení. Škola si realizaci besed domlouvá přímo s lektory v průběhu celého školního roku (na tyto besedy se nevztahuje rozvrh Základního vzdělávacího bloku KPPŠ 2015/2016). Kontakty na lektory jsou uvedeny v propozicích.
  Besedy mohou realizovat také školy, které se do KPPŠ 2015/2016 nepřihlásily.
  Realizátoři programu kvalitu rozšiřující nabídky negarantují.
  - ikona souboruRozšiřující nabídka besed

Vytvořeno 15.9.2015 9:49:53 - aktualizováno 18.9.2015 13:52:56 | přečteno 965x | karkoskova
load