Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality > KPP – Komplexní preventivní program
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

KPPŠ 2014/2015

„Komplexní preventivní program Šumperk“ (dále jen KPPŠ) pro šk. rok 2014/2015 je preventivní program zaměřený na žáky 5. až 9. ročníků základních škol a odpovídajících ročníků víceletého gymnázia, jehož cílem je předcházení rizikovému chování v třídních kolektivech.

Program je dlouhodobý a systematický, tzn., že každý žák by měl tímto programem projít během své školní docházky a po ukončení základní školy bude plně obeznámen s problémy rizikového chování. Témata hodin jsou koncipována tak, aby zapadala do učebních osnov a stala se nedílnou součásti Minimálního preventivního programu na školách a školských zařízeních.

ikona souboruVyhodnocení programu KPPŠ 2014/2015Program se skládá ze dvou ikona souborubloků:
- základní vzdělávací blok
- rozšiřující nabídka

1. Základní vzdělávací blok KPPŠ 2014/2015 (ikona souborupropozice)
Přihlášené školy odeberou všech 9 interaktivních bloků. Termíny realizace je nutné domlouvat předem na kontaktech uvedených ikona souboruzde v souladu s časovým rozvrhem realizace jednotlivých interaktivních bloků ve školách. Vzhledem k pracovní vytíženosti lektorů, doporučujeme kontaktovat přednášející mailem.

Do programu KPPŠ 2014/2015 se v letošním školním roce přihlásilo celkem 20 škol, což představuje 139 tříd a 2 770 žáků.

2. Rozšiřující nabídka KPPŠ 2014/2015 (ikona souborupropozice)
Besedy zařazené do rozšiřující nabídky, která je nad rámec základního vzdělávacího bloku, realizuje škola dle svého uvážení. Škola si realizaci besed domlouvá přímo s lektory v průběhu celého školního roku (na tyto besedy se nevztahuje rozvrh Základního vzdělávacího bloku KPPŠ 2014/2015). Kontakty na lektory jsou uvedeny v propozicích. Besedy mohou realizovat také školy, které se do KPPŠ 2014/2015 nepřihlásily

Realizátoři programu kvalitu rozšiřující nabídky negarantují.

Vytvořeno 16.10.2014 14:21:57 - aktualizováno 10.9.2015 15:57:21 | přečteno 1291x | karkoskova
load