Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality > KPP – Komplexní preventivní program > KPPŠ 2013/2014
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Program KPPŠ 2013/2014

Program je dlouhodobý a systematický, tzn., že každý žák by měl tímto programem projít během své školní docházky a po ukončení základní školy bude plně obeznámen s problémy rizikového chování. Témata hodin jsou koncipována tak, aby zapadala do učebních osnov a stala se nedílnou součásti Minimálního preventivního programu na školách a školských zařízeních.

Program se v letošním školním roce nově skládá ze dvou ikona souborubloků:

1. Základní vzdělávací blok KPPŠ 2013/2014 (ikona souborupropozice)
přihlášené školy odeberou všech 9 interaktivních bloků. Termíny realizace je nutné domlouvat předem na kontaktech uvedených ikona souboruzde v souladu s časovým ikona souborurozvrhem realizace jednotlivých interaktivních bloků ve školách.
Vzhledem k pracovní vytíženosti lektorů, doporučujeme kontaktovat přednášející mailem. 

Další dokumenty k realizaci interaktivních bloků:
- jmenný ikona souboruseznam účastníků
ikona souborudotazníky pro účastníky interaktivního bloku
ikona souborudotazníky pro učitele

Do programu KPPŠ 2013/2014 se v letošním školním roce přihlásilo celkem 23 škol, což představuje 147 tříd a 2 899 žáků.

2. Rozšiřující nabídka KPPŠ 2013/2014 (ikona souborupropozice)
Besedy zařazené do rozšiřující nabídky, která je nad rámec základního vzdělávacího bloku, realizuje škola dle svého uvážení. Škola si realizaci besed domlouvá přímo s lektory v průběhu celého školního roku (na tyto besedy se nevztahuje rozvrh Základního vzdělávacího bloku KPPŠ 2013/2014). Kontakty na lektory jsou uvedeny v propozicích. Besedy mohou realizovat také školy, které se do KPPŠ 2013/2014 nepřihlásily
Realizátoři programu kvalitu rozšiřující nabídky negarantují. 

Vytvořeno 19.2.2015 9:09:54 | přečteno 553x | karkoskova
load