Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zločin a oběti

pozvánka na výstavu

Výstava „Zločin a oběti se bude konat v prostorách Regionálního centra Olomouc, Jeremenkova 40b, Olomouc v období 23.6. – 7.7.2014

ikona souboruplakát

Pořadatelem výstavy je Bílý kruh bezpečí, nezisková organizace zabývající se aktivně pomoci obětem kriminality v České republice již 23 let. Výstava bude mapovat téma obětí trestných činů a možnosti pomoci těmto obětem. Jejím cílem je též seznámit návštěvníky s novými právy obětí, které jim plynou od 1.8.2013 na základě zákona č. 45/2013 Sb., o obětech trestných činů. 

Vytvořeno 4.6.2014 13:53:33 | přečteno 816x | karkoskova
load