Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výzva k předložení projektů v rámci Programu prevence kriminality

Žádosti o zařazení dílčího projektu do Programu prevence kriminality města Šumperka na rok 2016 můžete předložit do 10. 01. 2016

Vzhledem k organizačním změnám, které v letošním roce proběhly na Ministerstvu vnitra České republiky, doposud nebyla schválena Strategie prevence kriminality v České republice na léta 2016 až 2020. Z tohoto důvodu také nebyl vyhlášen Program prevence kriminality na rok 2016 (předpokládaný termín je přelom ledna a února 2016).

Přesto bychom Vás chtěli vyzvat k předložení dílčích projektů, a to v termínu do 10. 01. 2016, abychom po vyhlášení Programu prevence kriminality na rok 2016 byli připraveni na podání komplexní žádosti.

  • Dílčí projekt předkládejte na ikona souboruformuláři dílčího projektu
    na e-mail: slavena.karkoskova@sumperk.cz

Příjemcem dotace z Program prevence kriminality může být pouze kraj nebo obec. Dotace jsou určeny na projekty neinvestičního i investičního charakteru. Faktickým realizátorem dílčího preventivního projektu však může být nestátní nezisková organizace, příspěvková organizace a další typy právnických osob, se kterými příjemce dotace uzavře smlouvu.
Dílčí projekty budou zaměřeny na snižování kriminality, na eliminaci kriminálně rizikových jevů, na omezování příležitostí k páchání trestné činnosti, na zvyšování rizika pro pachatele, že bude dopaden, nebo na informování občanů o legálních možnostech ochrany před trestnou činností.

Pro bližší informace se můžete obrátit na Bc. Slavěnu Karkoškovou, manažera prevence kriminality - tel.: 583 388 919, e-mail: slavena.karkoskova@sumperk.cz.

Vytvořeno 4.12.2015 13:41:29 - aktualizováno 22.12.2015 10:02:00 | přečteno 799x | karkoskova
load