Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyhlášení Programu prevence kriminality na rok 2014

Odbor prevence kriminality Ministerstva vnitra vyhlásil Program prevence kriminality na rok 2014, v rámci něhož bude přerozdělena státní účelová dotace krajům a obcím na rok 2014 s cílem snížit míru a závažnost trestné činnosti.

V souladu s vládou schválenou „Strategií prevence kriminality v České republice na léta 2012 až 2015“ vyhlásil odbor prevence kriminality MV ČR Program prevence kriminality na rok 2014, na který budou poskytovány státní účelové dotace krajům a obcím. 
Příjemcem dotace na Program prevence kriminality na rok 2014 může být pouze kraj nebo obec. Dotace jsou určeny na projekty neinvestičního i investičního charakteru. Faktickým realizátorem dílčího preventivního projektu může být nestátní nezisková organizace, příspěvková organizace a další typy právnických osob, se kterými příjemce dotace uzavře smlouvu.

Projekty zasílejte na předepsaných formulářích:

  • 2014 - ikona souboruP3 formular dilciho projektu; 
  • 2014 - ikona souborupopis_dilciho_projektu_PPK 2014, Sumperk
v termínu do 31. prosince 2013 na e-mail slavena.karkoskova@sumperk.cz.


Cíle Programu prevence kriminality jsou:

  1. snižování míry a závažnosti trestné činnosti a zvyšování pocitu bezpečí občanů,
  2. snížení výskytu delikventní činnosti u cílových skupin definovaných ve Strategii prevence kriminality, nebo jejich ochrana,
  3. efektivní a koordinovaný systém prevence kriminality,
  4. komplexní přístup v komunitách postavený na spolupráci obce, Policie ČR a dalších subjektů.
Žadatelé o dotaci na Program prevence kriminality na rok 2014 se musí řídit následujícími dokumenty a splnit podmínky v nich obsažené.

Vytvořeno 3.12.2013 11:03:20 | přečteno 975x | karkoskova
load