Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Todle umíme

Srdečně zveme na vernisáž putovní výstavy Todle umíme dětí navštěvujících volnočasovou aktivitu KLUBÍK

Vernisáž putovní výstavy pod názvem „TODLE UMÍME“ se uskuteční v pátek 9. 10. 2015 od 15 hodin v klientském centru Městského úřadu v Šumperku na ulici Launterova 1.

Výstavu pojímáme originálně a nezaměnitelně s ostatními výstavami… Výstava představí obrazy vytvořené technikou mixed media, sprejovaná trika, mozaiková zrcadla, papírové květy vyrobené z horkého embosingu, deníky nazvané „Důvěrnosti“ a další dílka.
Smyslem naší práce je především romským dětem a dětem ze sociálně slabých rodin poskytnout možnost rozvíjení osobního potenciálu a společného sdílení úspěchu. Zviditelnění potenciálu dětí zanechá v dětech pocit smysluplnosti - jsem prospěšný a něco umím. Naším cílem je tyto děti  v jejich snaze provázet a podporovat.

Těšíme se na viděnou.
Helena Vitásková

ikona souborupozvánka
Vytvořeno 5.10.2015 16:28:57 | přečteno 1032x | karkoskova
load