Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Společně proti extremismu

Vzdělávací nezisková organizace ERUDITIO PUBLICA o.p.s. si Vás dovoluje pozvat na již 4. česko-německý seminář, který se uskuteční 14. – 15. 11. 2013 v Ostravě.

Seminář je akreditován MŠMT.

Je vhodný pro aktéry, kteří se ve své pracovní agendě mimo jiné setkávají i s problematikou pravicového extremismu - komunální úředníci, politici, novináři, policisté, odboráři, církevní představitelé, pedagogové, pracovníci s mládeží a aktivisté občanské společnosti. Seminář je založen na výměně zkušeností, sdílení dobré praxe a na diskuzi o možnostech postupů řešení problematiky radikalismu a extremismu. Seminář je rovněž vhodný pro ty, kteří se s problematikou chtějí seznámit.
Projekt je financován Česko-německým fondem budoucnosti a podpořen Odborem bezpečnostní politiky MV ČR a Fakultou sociálních studií Masarykovy univerzity.

Více informací o projektu včetně programu naleznete zde.

Vytvořeno 21.10.2013 14:17:16 | přečteno 1054x | karkoskova
load