Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Olomoucký kraj vyhlásil dotační titul Podpora prevence kriminality na rok 2020

V rámci dotačního titulu Podpora prevence kriminality je možné žádat o finanční podporu na realizaci projektů z oblasti prevence kriminality. Pravidla dotačního titulu, vzorová žádost i vzorové smlouvy jsou zveřejněny na webových stránkách Olomouckého kraje - ZDE.
Příjem žádostí je stanoven v období 10. 2. – 21.2.2020.

  • U projektů situační prevence mohou být žadatelem obce a dobrovolné svazky obcí, které usilují o zřízení, rozšíření či modernizaci kamerových systémů (za podmínky, že obsluhu a provoz systému, nebo obsluhu záznamového zařízení bude zajišťovat policie), dále je možné žádat na zabezpečovací a vyhodnocovací systémy, mříže, osvětlení, oplocení.
  • U projektů sociální prevence mohou být žadatelem nestátní neziskové organizace, které budou realizovat akce nebo činnosti zaměřené na kyberkriminalitu, kyberšikanu, kyberstalking a další nebezpečné jevy v prostředí sociálních sítí nebo zaměřené na realizaci probačních či resocializačních programů pro delikventy (prvopachatele), kteří se dopustili činu jinak trestného, páchají přestupkové jednání nebo vykazují závadové asociální chování.
Podpora kraje může dosáhnout maximálně 50% z celkových nákladů projektu. 

Pro zájemce o dotace je připraven informační seminář, v rámci něhož budou prezentovány zadávací podmínky, administrativní povinnosti a okruhy podporovaných oblastí v rámci dotačního programu odboru sociálních věcí.  Seminář se uskuteční dne 24. 1. 2020 od 9:00 hod. v Kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje. V případě Vašeho zájmu o seminář se přihlašte na e-mailu: m.polacek@olkraj.cz.
Vytvořeno 20.12.2019 8:46:28 | přečteno 198x | karkoskova
load