Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ztráty a nálezy

Odbor finanční a plánovací MěÚ Šumperk vykonává agendu ztrát a nálezů. Shromažďuje a eviduje nalezené věci, které jsou mu odevzdány nálezcem  - občanem, Městskou policií Šumperk, Policií ČR, Českými drahami a.s. a dalšími institucemi.

Seznam nalezených věcí je průběžně aktualizován na internetových stránkách města Šumperk v záložce občan – ztráty a nálezy.

Nepřihlásí-li se nikdo o nalezenou věc do jednoho roku, stává se novým držitelem věci město Šumperk. Věc je následně prodána v dražbě, která se koná jedenkrát do roka. Informace o konání dražby je vždy zveřejněna na úředních deskách města a v místním tisku (Šumperském zpravodaji).

Město Šumperk tuto agendu vykonává v souladu s ustanovením § 1057 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Případné dotazy zodpoví Eva Krmelová, telefon 583 388 458, e-mail: eva.krmelova@sumperk.cz – přízemí radnice, kancelář číslo 408.

Vytvořeno 20.3.2015 9:52:26 | přečteno 3676x | hrachovina
load