Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Značky

Hra civilní ochrany v lednovém kole se ptala na pravidlo č. 8 pro chování na zimních sjezdových tratích.

Vývěska civilní ochrany ve výloze čistírny u hlavní pošty v Šumperku nabídla svědomité čtenářce za správnou odpověď vstupenky do Divadla v Šumperku.

Pravidlo č.8 upozorňuje na nutnost respektování značek, značení a signalizace. Pravidlo platí nejen na sněhu a nejen na horách, a proto tento dovětek.

Lidé, na straně první, kteří máte právo vyvěšovat, vylepovat a instalovat různé informační značky a symboly. Není těch značek a symbolů moc ? Když myslíte svou práci poctivě, nebylo by dobré včas po ztrátě aktuálnosti značky a symboly odstraňovat ?

Lidé, na straně druhé, pro vaší bezpečnost jsou určeny různé informační značky a symboly. Nebylo by dobré tyto značky a symboly brát alespoň na vědomí ? Ale jestli někde vidíte nesmysl, pranýřujte to.

Lidé, na straně třetí, co lepíte na dopravní značky různé výtvory, patvory a netvory. Myslíte si, že je to důkaz kvality vašeho rozumu ? 

Druhé kolo hry civilní ochrany se ptá: Jaký je plný název krizového stavu, u kterého lze použít zkratku SOS ? Kdo navštíví, kromě výše uvedené, další vývěsky civilní ochrany u prodejen Hruška na ul. Uničovská a na náměstí Republiky, u křižovatek Bludovská + Langrova a Husitská + Kozinova jistě zjistí odpověď. Poté se může s odpovědí a adresou svěřit v kanceláři bezpečnostní rady na radnici v Šumperku.

 
Vytvořeno 20.2.2014 9:55:40 | přečteno 1005x | hrachovina
load