Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zimní stadion po první etapě rekonstrukce přivítá diváky

V sobotu 17. září proběhne slavnostní otevření zimního stadionu spojené se zápasem domácího týmu Draci Šumperk s VHK Vsetín. Stadion se v rámci 1. etapy své rekonstrukce dočkal modernizace technologie chlazení.

Veřejnost se může od 15.00 hodin těšit na prohlídku zimního stadionu, autosalon pořádaný společností FORTEX-AGS, a.s., soutěže a další doprovodný program. Zástupci profesionálního závodního týmu Bonver Dakar Project představí tatru, s níž absolvují náročné dálkové rallye v kategorii kamionů.

Vstupné na utkání i doprovodný program bude zdarma. První zápas nové sezóny v domácím prostředí zahájí Draci s hostujícím Vsetínem po slavnostním přestřižení pásky v 17.00 hodin.

Slavnostní otevření proběhne za podpory města Šumperka, společnosti ENERGO Choceň s.r.o., Pivovaru Holba, a.s., a společností KAR GROUP a.s. a FORTEX-AGS, a.s.

Vytvořeno 6.9.2016 9:54:45 | přečteno 1239x | hrachovina
load