Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání do mateřských škol

V úterý 2. května a ve středu 3. května proběhne zápis dětí k předškolnímu vzdělávání do mateřských škol v Šumperku pro školní rok 2017/2018. Novinkou pro letošní zápis je elektronický příjem žádostí. Ten bude probíhat v šumperských mateřských školách Pohádka, Sluníčko a Veselá školka. Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání proběhne v úterý 2. května od 8:00 do 16:00 hodin a ve středu 3. května od 8:00 do 12:00 hodin. 

Zákonný zástupce dítěte přinese k zápisu svůj občanský průkaz, rodný list dítěte a potvrzení lékaře o zdravotním stavu dítěte.„V letošním roce bude zápis dětí k předškolnímu vzdělávání nově probíhat prostřednictvím elektronických žádostí. Zákonný zástupce dítěte se před samotným zápisem zaregistruje do elektronického systému zápisu (odkaz nalezne na webových stránkách MŠ nebo města Šumperka), kde následně vyplní žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání. V den zápisu přinese do mateřské školy, do které dítě elektronicky přihlásil, vytisknuté požadované dokumenty žádosti,“ přiblížil novinku místostarosta města Jan Přichystal. Zákonní zástupci, kteří nemají přístup k internetu a k tiskárně, se o dalším postupu informují v příslušné mateřské škole
Vytvořeno 18.4.2017 9:07:22 | přečteno 1142x | matusu
load