Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Základní škola Dr. E. Beneše má nové hřiště

hriste ZS Dr  Benese

V pátek 30. září se uskutečnilo slavnostní symbolické otevření  nově zrekonstruovaného hřiště u základní školy v ul. Dr. E. Beneše. Rekonstrukce a modernizace hřiště zahrnovala  vybudování sportoviště s dráhou pro běh na šedesát metrů a pro skok do dálky. Vyrostlo zde rovněž víceúčelové hřiště s umělým sportovním povrchem z gumového granulátu a malé hřiště s umělým sportovním povrchem. Součástí modernizace bylo i vybudování zpevněných a zatravněných ploch a chodník. Celková modernizace přišla na 4,43 milionu korun. Město Šumperk  již v minulosti zrekonstruovalo např. hřiště na základních školách v ul. Vrchlického a ul. Šumavské. 

V rámci slavnostního otevření nově zrekonstruovaného hřiště se uskutečnil také turnaj smíšených družstev v malé kopané, kterého se zúčastnilo 10 tříd od 6. do 9. ročníků. Vítězné družstvo se utkalo s mužstvem pedagogů školy.

Olga Hajduková  
Vytvořeno 4.10.2016 15:23:27 | přečteno 1520x | matusu
load