Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zahrajte si na novém discgolfovém hřišti

Slavnostní otevření discgolfového hřiště   slavnostní výhoz Foto Z Kvapilová

Město Šumperk v polovině září letošního roku dokončilo na šumperském Kotli stavbu zbrusu nového discgolfového hřiště. Město nabízí zájemcům možnost zapůjčit si speciální disky určené pro tuto hru.

Discgolf je hra a zároveň i  sportovní aktivita s létajícím talířem, jejím cílem je umístit létající talíř s co nejmenším počtem hodů z určeného výhoziště do discgolfového koše. Pro hraní discgolfu se používají speciální létající talíře, které si nyní můžete vypůjčit  za vratnou zálohu ve výši 250 Kč za 1 disk (k dispozici je třicet disků – patnáct sad po dvou discích). Disky jsou k zapůjčení v restauraci nedaleko discgolfového hřiště (restaurace U Sanatorky, Reissova č. p. 36). Zde obdržíte i hrací kartičku pro vyplňování skóre (psací potřeby je nutné mít vlastní) a po skončení hry a vrácení disků se zde můžete občerstvit na venkovní zahrádce. Otevírací doba restaurace, kdy je možné si disky vypůjčit, je PO až ČT od 15:00 do 20:00 hod., v PÁ od 15:00 do 22:00 hod., v SO od 11:30 do 22:00 hod. a v NE od 11:30 do 19:00 hod. Na hru lze rovněž použít klasické umělohmotné létající talíře, které jsou k dostání v Informačním centru Šumperk v budově divadla na Hlavní třídě za cenu 40 Kč.

Vytvořeno 27.9.2016 10:48:47 | přečteno 1219x | hrachovina
load