Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vývěsky a Hra civilní ochrany v Šumperku pokračují v novém roce

Poslední dotaz Hry civilní ochrany v minulém roce – celoevropská telefonická linka bezpečí pro pomoc dětem ?

Číslo této linky je 116 111 a bylo pověšeno ve vývěsce civilní ochrany na náměstí Republiky u prodejny Hruška. V době informační hojnosti se může jevit tato služba nadbytečná. Nikdy ale není dost možností, které mohou pomoci lidem, jejichž vlastní síly jsou objektivně omezené.

Volání na číslo 116 111 je v Evropě zdarma.

Obsah vývěsek byl obměněn a první otázka Hry v novém roce zní:

Čeho se týká pravidlo č. 8 pro chování na sjezdových tratích ?

Lze tvrdit, že pravidlo platí i pro pohyb pěšky, ve vodě, na prkně, kole či kolech. Civilní ochrana není výjimkou. 

Autor zprávy doručené do kanceláře bezpečnostní rady na radnici v Šumperku, obsahující správnou odpověď a adresu vývěsky civilní ochrany, kde byla odpověď zjištěna, bude odměněn.

Kromě výše uvedené vývěsky navigace k  dalším. Křižovatky ulic Langrova a Zábřežská, Husitská a Kozinova. Dále výloha čistírny u hlavní pošty a u prodejny Hruška na ul. Uničovská.

 
Vytvořeno 17.1.2014 8:47:23 | přečteno 1129x | hrachovina
load