Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výstavy v Informačním centru Šumperk pokračují i v novém roce 2018

Logo Informačního centra Šumperk

I v roce 2018 si Informační centrum Šumperk připravilo pro své návštěvníky řadu zajímavých výstav. Těšit se můžete například na výstavu uměleckých děl žáků z výtvarného oboru Základní umělecké školy Šumperk a na mnoho dalšího. Výstavy jsou k vidění v minigalerii informačního centra, které se nachází na Hlavní třídě v budově divadla.

Ve druhé polovině ledna se představí výstava spolupráce  a partnerství města Bad Hersfeld mezi Geistalschule a Gymnáziem Šumperk. Prohlubování jazykových dovedností, poznání jiné kultury a radost z navazování nových přátelství. To všechno si můžete prohlédnout na fotografiích od pondělí 22. ledna do pátku 23. února 2018 v minigalerii informačního centra.

V březnu se můžete těšit na výstavu ilustrací šumperské malířky Zdeňky Rambouskové ke knize „Drobničky z Prahy“ spisovatele, moderátora a propagátora literatury Vráti Ebra. Autorka výstavy bude prezentovat svou současnou tvorbu. K výstavě se připravuje v druhé polovině března vernisáž, kterou navštíví česká herečka, dabérka a zpěvačka, která propůjčila svůj nezaměnitelný hlas pohádce Včelka Mája Aťka Janoušková. Výstavu si můžete prohlédnout od 5. do 29. března 2018.

Od 3. do 30. dubna 2018 se promění minigalerie v umělecké dílo dětí z výtvarného oboru Základní umělecké školy Šumperk. 

Bližší informace k aktuální výstavě najdete na webových stránkách Informačního centra Šumperk www.infosumperk.cz. Otevírací doba informačního centra je pondělí – pátek od 8.00 do 17.00 a o víkendech od 9.00 do 12.00 a od 13.00 do 17.00.

Více informací naleznete na stránkách: www.infosumperk.cz 

Vytvořeno 6.2.2018 13:20:36 | přečteno 824x | hrachovina
load