Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výmluvy pak nepomohou

Nový rok a nový měsíc sebou nesou novou otázku ve Hře civilní ochrany. Pan Jaroš ve svém tažení po Himalájích dospěl k řadě zkušeností, z nichž minimálně jedna podporuje leták civilní ochrany k přípravě rodiny – obydlí na situaci civilní ochrany. Pokud dojde na krizi v horolezcově nenormální situaci či na krizi v nenormální situaci civilní ochrany, výmluvy pak nepomohou. Tady je skryt smysl nové otázky a odpovědi. Tajenku lze nalézt v některé z vývěsek v Šumperku, tedy  čistírna u hlavní pošty, prodejny HRUŠKA náměstí Republiky a Uničovská, Olomoucká 2, křižovatky Bludovská Langrova a Husitská Kozinova. Adresou pro odpověď a odměnu je náměstí Míru 1, kancelář 508, Šumperk. Při pátrání ve vývěskách spočine váš zrak též na pozvánce. V sobotu 30. ledna na 9 hodin jsou do Muzea silnic ve Vikýřovicích zváni různí aktéři silničního provozu. Pro úplnost ještě k minulosti. Minulá otázka Hry civilní ochrany řešila rozdíly v houkání sirén. Jedno táhlé houkání je zkouška, opakované kolísavé houkání je varovný signál VŠEOBECNÁ VÝSTRAHA.  Odpověď poskytla vývěska civilní ochrany u prodejny HRUŠKA na kraji náměstí Republiky.

Vytvořeno 18.1.2016 9:14:19 | přečteno 1612x | hrachovina
load