Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výluka na trati v úseku Olomouc – Šumperk


provozovatel dráhy Správa železniční dopravní cesty , s.o. vyhlásil  v době od 17.1. 2016 do 22.1.2016, 27. a 28.1.2016 výluku traťové koleje v úseku Olomouc hl.n. - Šternberk na trati č. 290 Olomouc - Šumperk. Ve dnech 23. a 24.1.2016 noční výluku mezi stanicemi Olomouc hl.n. - Bohuňovice. Ve dnech od 29.1.2016 do 31.1.2016 výluku traťové koleje v úseku Šternberk - Uničov.  

Dopravce České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahradit náhradní autobusovou dopravou. S ohledem na delší jízdní doby po silničních komunikacích bude náhradní autobusová doprava organizována dle Výlukových jízdních řádů. Noční výluka 23. a 24.1. 2016 bez Výlukového jízdního řádu v době od 20:30 do 23:59 hod. Ze stanice Olomouc hl.n. odjíždějí spoje náhradní dopravy dříve než je odjezd vlaku, v opačném směru přijíždí spoje náhradní dopravy do stanice Olomouc hl.n. později. Za vybrané vlaky jsou vedeny zrychlené spoje náhradní dopravy (u výluk Olomouc - Šternberk). Informace k výluce jsou k dispozici na www.cd.cz .Výlukový jízdní řád bude vyvěšen v dotčených stanicích a zastávkách.


Vytvořeno 14.1.2016 11:57:49 | přečteno 2619x | matusu
load