Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výběrové řízení na investičního inženýra ve společnosti VHZ, a.s.

Vodohospodářská zařízení Šumperk, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici investičního inženýra.  Přihlášky k výběrovému řízení, které budou obsahovat všechny požadované informace a přílohy, je možno zasílat na e-mail paloncy@vhz.cz nejpozději do 29.5.2017 do 11 hodin. Předpokládaný termín nástupu je červen 2017, příp. dle dohody. Jedná se o hlavní pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení. Náplň pracovní činnosti a další informace naleznete níže.

VŘ investiční inženýr, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 15.5.2017 13:18:16 | přečteno 785x | hrachovina
load