Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Veřejnosti se opět představí zajímaví a úspěšní zaměstnavatelé šumperského regionu

V Šumperku se uskuteční již čtvrtý ročník osvětové akce pod názvem Burza práce a vzdělání 2018 (dále jen Burza), na které se budou prezentovat zaměstnavatelé šumperského regionu se svou aktuální nabídkou pracovních příležitostí. Vedle nich se představí také jejich partnerské střední školy s nabídkou odborného vzdělání.

Burza umožní široké veřejnosti bezprostřední setkání s personalisty významných firem ze Šumperska a okolí. Návštěvníci z řad široké veřejnosti tak budou mít možnost osobně se zeptat na věci, které je zajímají v souvislosti s pracovním uplatněním, s požadavky pro výkon různých profesí, s možnostmi firemního vzdělávání či zapracovávání nových Zaměstnanců. V případě bližšího zájmu si po dohodě s personalisty mohou také domluvit osobní návštěvu firmy nebo rovnou pracovní pohovor.

Akce se také tradičně zaměřuje na oblast kariérového poradenství pro žáky základních škol a jejich rodiče. Díky společné prezentaci zaměstnavatelů a partnerských škol mohou získat informace o možnostech odborného vzdělání s ohledem na volbu budoucího povolání. Žáci a rodiče mohou osobně konzultovat také organizaci a průběh studia na vybrané odborné střední škole, možnosti stáží praxí a stipendijní podmínky u firem, případně různé benefity, které škola poskytuje.

Krom osvěty a poradenství nabídne Burza také mnoho zajímavých exponátů, praktických ukázek řemesel a jiných aktivit, které si připraví vystavovatelé na svých stáncích. Pro žáky 8. a 9. tříd je připravena také soutěž o zajímavou cenu tablet - Huawei Mediapad T3 10.

Burza proběhne ve čtvrtek 4. 10. 2018 v Domě kultury Šumperk v době od 9 do 17 hodin. Vstup je zdarma. Organizátory jsou Okresní hospodářská komora Šumperk, Svaz průmyslu a dopravy ČR a Úřad práce ČR, kontaktní pracoviště Šumperk.

Seznam vystavovatelů a více informací naleznete na: www.ohk-sumperk.cz, www.burzapav.cz

Zdroj článku:

Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Šumperk
M.R.Štefánika 20
787 01  Šumperk

Vytvořeno 24.9.2018 15:32:21 | přečteno 1540x | hrachovina
load