Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Veřejnost vybrala plakát Slavností města Šumperka

TZ   Veřejnost vybrala

Slavnosti města Šumperka, které se v letošním roce uskuteční pouze v jeden den, a to v sobotu 1. června 2013, mají nový plakát. Město Šumperk ve spolupráci s Vyšší odbornou školou a střední průmyslovou školou Šumperk uspořádalo soutěž pro studenty oboru Grafický design o nejlepší grafický návrh plakátu Slavností města Šumperka 2013. O výběru rozhodla veřejnost.

Hlasování probíhalo na internetových stránkách města Šumperka formou ankety od 18. března do 8. dubna 2013. Do soutěže se přihlásilo celkem 17 studentů šumperské „průmyslovky“, každý s několika návrhy, z nichž byl vybrán vždy jeden nejpovedenější. Nejvíce hlasů získal plakát č. 17, jehož autorem je dnes již absolvent oboru grafický design VOŠ a ŠPS Šumperk Roman Bezděk. „Vítězný plakát získal 2 805 hlasů, pouze o jediný hlas méně získala druhá v pořadí Lucie Kolářová a třetí skončila se ziskem 1158 hlasů Gabriela Zavadilová“, upřesnil Bohuslav Vondruška z oddělení kultury a vnějších vztahů. Celkem bylo v anketě zaznamenáno 13 570 hlasů. „Rádi bychom touto cestou poděkovali za spolupráci škole a vyučujícím, kteří s námi na soutěži spolupracovali a umožnili ji zrealizovat. Obdobnou soutěž plánujeme uspořádat i pro příští ročník Slavností“, doplnil Vondruška.

Vítězný plakát se stane součástí propagační kampaně Slavností města Šumperka 2013. „Předání diplomů a cen za vítězství v soutěži proběhne přímo na Slavnostech na hlavní scéně od 17:30 hod., poté se návštěvníci akce mohou těšit na hudební vystoupení dvou šumperských kapel Omicron a Dead Pope’s Company, oblíbený průvod městem s rytíři, vlajkonoši a bubeníky a velkolepý ohňostroj“, doplnil Vondruška.

Vytvořeno 12.4.2013 11:20:40 | přečteno 1517x | hrachovina
load