Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Veletrh sociálních služeb

IMAG0497

V rámci komunitního plánování sociálních služeb v Šumperku pořádá město Šumperk ve spolupráci s poskytovateli sociálních a navazujících služeb Veletrh sociálních služeb, setkání veřejnosti s poskytovateli sociálních služeb. Veletrh se uskuteční v úterý 14. června 2016 od 13 do 17 hodin v letním divadle u Vily Doris a v přilehlých Sadech 1. máje.

„Návštěvníci se mohou stejně jako v minulých letech těšit na praktické ukázky z činnosti jednotlivých poskytovatelů, budou si moci zakoupit výrobky uživatelů služeb a seznámit se s ukázkami posilování paměti, kompenzačními pomůckami např. pro osoby se zrakovým nebo sluchovým postižením, chybět nebude ani bezplatné měření fyziologických funkci, glykemie, nutriční poradna či nácvik kardiopulmonální resuscitace. Pro děti i seniory budou připraveny různé aktivity, zábavné úkoly a hry, malování nebo rukodělná výroba,“ sdělila vedoucí odboru sociálních věcí  Pavla Skálová.  

Na veletrhu představí své služby dvě desítky poskytovatelů sociálních a navazujících služeb. Součástí akce je rovněž doprovodný program, kde své umění předvedou uživatelé sociálních služeb. V rámci programu vystoupí studenti Střední zdravotní školy Šumperk a uživatelé služeb Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením, SPOLEČNĚ-JEKHETANE a Vincentina Šternberk.

 
Vytvořeno 6.6.2016 15:33:22 | přečteno 2068x | hrachovina
load