Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Veletrh sociálních služeb v Šumperku

Město Šumperk pořádá ve spolupráci s poskytovateli sociálních služeb v Šumperku a okolí akci nazvanou Veletrh sociálních služeb. Uskuteční se v úterý 25. září 2018 od 10:00 do 16:00 hodin v prostoru před Českou spořitelnou a částečně v parku U Sovy. Tradiční akce je realizována v rámci procesu komunitního plánování sociálních služeb městem Šumperkem již od roku 2005.

"Poskytovatelé sociálních služeb v Šumperku a okolí představí v rámci veletrhu své služby téměř ve všech oblastech pomoci lidem všech věkových kategorií, pro rodiny s dětmi, sociálně znevýhodněné děti a mládež, pro seniory, pro osoby se zdravotním postižením nebo osoby v krizi. Návštěvníci se mohou těšit na praktické ukázky z činnosti jednotlivých poskytovatelů sociálních služeb. Zdarma si mohou nechat změřit krevní tlak, zjistit svoji krevní skupinu, změřit si hladinu glykemie či vyzkoušet si nácvik kardiopulmonální resuscitace nebo nácvik s bílou holí. Na veletrhu si budou moct zakoupit drobné předměty vyrobené uživateli sociálních služeb, např. svíčky, keramiku nebo domácí povidla, ale také získat rady pro konkrétní problematické situace,“ sdělila Slavěna Karkošková, koordinátorka komunitního plánovaní z odboru sociálních věcí městského úřadu.

Vytvořeno 21.9.2018 14:33:32 | přečteno 1705x | hrachovina
load