Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vánoční strom se v Šumperku rozsvítí 30. listopadu

plakát točák

Vánoce v Šumperku již tradičně zahájí slavnostní rozsvícení vánočního stromu na Točáku v pátek 30. listopadu od 17 hodin. Kromě tradičních vánočních pochutin v podobě svařeného vína, punče a dalšího vánočního zboží se můžete také těšit na pestrý kulturní program.

Během pátečního večera vás vánočně naladí písně v podání dětí z mateřské školky Borůvka a poté vystoupí oblíbená kapela Fleksible. Stejně jako v loňském roce je hlavním partnerem akce Skupina ČEZ. „Touto cestou bych chtěl poděkovat skupině ČEZ za finanční podporu, díky níž jsme mohli připravit pro obyvatele města pestřejší kulturní program na Točáku,“ sdělil starosta města Tomáš Spurný.

Vánoce na Točáku potrvají již tradičně až do Štědrého dne. Obvyklá provozní doba od 9 do 21 hodin (pouze na Štědrý den do 14 hodin) bude letos opět v pátky a na Mikulášský den prodloužena do 23 hodin. Kromě slavnostního rozsvícení stromu se během adventu můžete také těšit na farmářské trhy na Hlavní třídě, Vánoční podvečery s divadlem, nedělní vánoční dioráma u radnice a na další vánočně laděné akce. 

Loga ČEZ a Šumperk

Vytvořeno 27.11.2018 8:07:50 | přečteno 1896x | hrachovina
load