Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vánoční strom se rozsvítí 5. prosince

Vánoce v Šumperku se v letošním roce ponesou v duchu řady novinek. Tou první bude rozsvícení vánočního stromu, který se poprvé rozsvítí na nám. Míru u radnice ve čtvrtek 5. prosince po 17. hodině. Kromě tradičních vánočních pochutin v podobě svařeného vína, punče a dalšího vánočního zboží se můžete těšit na bohatý hudební a kulturní program. Hlavním partnerem akce je Skupina ČEZ.

Během čtvrtečního večera přijede k radnici sv. Mikuláš, který společně se starostou města rozsvítí vánoční strom. Během večera při svařeném vínu či jiné pochutině se můžete zaposlouchat do písní hudební skupiny A.M. Úlet, která bude večerem návštěvníky provázet. Stejně jako v loňském roce je hlavním partnerem akce Skupina ČEZ. „Touto cestou bych chtěl poděkovat skupině ČEZ za finanční podporu, díky níž jsme mohli připravit pro obyvatele města Vánoce v novém podání na nám. Míru u radnice s pestřejším kulturním a hudebním programem a také s novou světelnou výzdobou,“ uvedl starosta města Šumperka Tomáš Spurný.

Vánoce u radnice potrvají do čtvrtka 26. prosince. Obvyklá provozní doba od 9 do 21 hodin (pouze na Štědrý den do 14 hodin) bude letos opět v pátky a na Mikulášský den 5. prosince prodloužena do 23 hodin. Kromě pestrého hudebního a kulturního programu u radnice se během adventu můžete také těšit na tradiční farmářské trhy na Hlavní třídě.

Loga ČEZ a Šumperk
Vytvořeno 27.11.2019 10:35:31 | přečteno 2696x | hrachovina
load